Перемога у щорічному Конкурсі наукових робіт

Опубліковано

Знаковою подією у житті наукової школи О.М. Олексюк стала перемога у щорічному Конкурсі наукових робіт на здобуття премії імені Бориса Грінченка 2013 р. колективної монографії «Герменевтичний підхід у вищій мистецькій освіті» (О.М. Олексюк, М.М. Ткач, Д.В. Лісун).

Диплом переможця Конкурсу вручено керівнику авторського колективу, доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри теорії та методики музичного мистецтва О.М. Олексюк на Конференції трудового колективу Університету 30 січня 2014 року.

Колективна монографія є результатом комплексного дослідження колективу кафедри у ході виконання наукової теми «Теоретико-методичні засади та інноваційні технології компетентнісно орієнтованої мистецької освіти», здійсненого протягом 2008-2012 рр. У монографії розглядаються як теоретико-методологічні, так і прикладні інноваційні аспекти використання герменевтичного підходу у вищій мистецькій освіті.

Монографія адресована науково-педагогічним і науковим працівникам, студентам, аспірантам, усім тим, хто зацікавлений у підвищенні якості та конкурентоздатності вищої освіти.